Lv | En |
Darba meklētāji: 154302
CV skaits: 11033
Vakances: 21
Follow:

JOB OFFER

SIA Vertex

GRĀMATVEDIS/-E - LIETVEDIS/-E

Konkursa beigu datums:

  • 29.09.2017

Darba pienākumi:

  • Lietvedības sistēmas organizēšana, koordinēšana un uzturēšana
  • Nodrošināt grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR likumdošanas prasībām
  • Pilna cikla grāmatvedības uzskaite (kreditori, debitori, avansa norēķini, pamatlīdzekļi, bankas naudas plūsma)
  • Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu ikmēneša atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu uzņēmuma vadībai un valsts institūcijām
  • Nepieciešamās informācijas sniegšana VID, Valsts darba inspekcijai, revidentiem u.c
  • Algu aprēķināšana
  • Sastādīt gada pārskatu
  • Veikt citus uzņēmuma vadības uzdotos pienākumus savas kompetences ietvaros

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Augstākā profesionālā izglītība:
      • Finanses un banku zinības
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - izcili
    • Krievu - runāt labi, saprast labi
    • Angļu - runāt labi, saprast labi

Papildus prasības:

  • Atbilstoša augstākā izglītība / profesionālā izglītība
  • Darba pieredze grāmatvedības un lietvedības uzskaitē (vismaz 3 gadi)
  • Zināšanas LR likumdošanā un vēlme apgūt un sekot līdzi visām izmaiņām
  • Nodokļu un grāmatvedības likumu pārzināšana
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Mūsdienīgu darba vietu un labus darba apstākļus
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Sociālās garantijas
  • Draudzīgu un atsaucīgu darba kolektīvu
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Talsi

Kontaktinformācija:

To apply for this job offer hit the button Apply

Sludinājums skatīts (reizes): 4203
Username and password
e-job recommends

Our partners