Lv | En |
Darba meklētāji: 154302
CV skaits: 11033
Vakances: 21
Follow:

JOB OFFER

Dizains un Druka

Sekretāri / Biroja administratori

Konkursa beigu datums:

  • 29.09.2017

Darba pienākumi:

  • - Savlaicīga un precīza dokumentu apstrāde;
  • - Ienākošo/izejošo dokumentu reģistrācija un apstrāde;
  • - Komunikācijas uzturēšana ar klientiem un piegādātājiem: e-pasts, tālrunis un klātienē;
  • - Klientu konsultēšana un pasūtījumu pieņemšana;
  • - Kā arī izpildīt citus vadības uzdotos pienākumus;
  • - Sava darba organizēšana, plānošana, rezultātu analizēšana.

Papildus prasības:

  • - Labas latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas;
  • - Prasme strādāt patstāvīgi;
  • - Augsta atbildības sajūta;
  • - Spēja ātri apgūt jaunas zināšanas;
  • - Labas komunikācijas spējas un precizitāte;
  • - Prasme komunicēt ar klientiem, piegādātājiem un kolektīvu;
  • - Labas iemaņas darbā: MS Office, Windows, Internetu un e-pastu.

Piedāvājam:

  • - Stabila pamatalga;
  • - Sociālās garantijas;
  • - Interesantu, dinamisku darbu jaukā kolektīvā;
  • - Izaugsmes iespējas;
  • - Darbs Rīgas centrā.
  • Pieredze poligrāfijas, marketinga nozarēs tiks uzskatīts par priekšrocību.
  • CV, vēlams foto un motivācijas vēstuli ar norādi Biroja administrators sūtīt uz e-pastu: info@dizainsundruka.lv
  • Darba laiks - Pilna slodze (9:00-18:00)
  • Darba vieta - Rīga, Lāčplēša iela 70

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Dizains un Druka
  • Papildinformācija - CV, vēlams foto un motivācijas vēstuli ar norādi Biroja administrators sūtīt uz e-pastu: info@dizainsundruka.lv
  • E-pasts - info@dizainsundruka.lv
  • Tālrunis - 67217802
  • WEB mājaslapa - www.dizainsundruka.lv

To apply for this job offer hit the button Apply

Sludinājums skatīts (reizes): 3347
Username and password
e-job recommends

Our partners